Schrijverscafé in teken van 80 jaar Bevrijding

koe

Op zondag 18 mei om 14 uur organiseren we weer het tweemaandelijkse Schrijverscafé in de ontmoetingsruimte van Thomas Wildey. Schrijvers die mee willen doen worden uitgenodigd een verhaal of gedicht te schrijven en voor te dragen over het onderwerp ‘Wát een bevrijding’. Lineke van Hees en Alie Dekker, deelnemers aan Schrijfgroep 1, halen ter opening van deze editie op ludieke wijze enige oude koeien uit de sloot. Daarna is het woord aan de schrijvers.

Zowel schrijvers als bezoekers kunnen deze middag genieten van de zelfgeschreven verhalen. Er geldt 1 regel: de teksten mogen maximaal 1 A4 lang zijn (ongeveer 400 woorden). 

Deelname is gratis, maar uiteraard zijn we blij met een vrije gift. Consumpties zijn voor eigen rekening. Wij zorgen voor een hapje en voor de zaalaankleding. Graag aanmelden via info@deventerhuisgenoten.nl.